2018 елның 16 октябре, сишәмбе

2018 елның 15 октябрендә Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль учреждениеләренең бухгалтерлык (финанс) хисаплылыгын үзәкләштерелгән алып бару һәм формалаштыру проекты кысаларында программа белән тәэмин итүне эшләүчеләр тарафыннан белем бирү вебинары үткәрелде.

Аксубай муниципаль районының Финанс бюджет палатасыннан палата рәисе Сетрова О. П. һәм исәп-хисап бүлеге җитәкчесе Хәмидуллина З. Р. катнаштылар.

Белем бирү вебинары Аксубай муниципаль районының мәгариф өлкәсендә үзәкләштерелгән бухгалтерияләр өчен системада эшләү һәм кадрлар хисабының йөкләнелгән күрсәткечләрен үз эченә алды.