2018 елның 15 ноябре, пәнҗешәмбе

Бүген (15.11.2018 ел) Аксубай муниципаль районы Башкарма комитеты хезмәткәрләре Чистай шәһәрендә «Татспиртпром» АҖ филиалы «Ак Кремль» сыра кайнату заводында булдылар.

Чара барышында җитештерелә торган продукциянең җитештерү процессы һәм ассортименты белән таныштылар, шулай ук «Ак Кремль»сыра кайнату заводының маркетинг сәясәте өйрәнелде.

Киңәшмәдә этил спирты, алкогольле продукция җитештерүне, аның әйләнешен һәм сыйфатын дәүләт контролендә тотуны тәэмин итү һәм кулланучылар хокукларын яклау буенча Татарстан Республикасы дәүләт инспекциясе җитәкчесе Әхмәтханов Җәүдәт Йосыф улы чыгыш ясады.