Михалков академиясе Тимченко фонды ярдәмендә Ижауда Россия, Ижевск шәһәрендә кастинг һәм мастер-класс үткәрәчәк. 2019 елның 16 маенда Удмурт дәүләт филармониясендә н. кинематография һәм театр сәнгате академиясенең күчмә кабул итү комиссиясе узачак.Белән. Михалкова. Театр һәм кино өлкәсендә эшләүче белгечләрне, шулай ук иҗат вузларының соңгы курс студентларын Академиядә бушлай белем алу мөмкинлегенә сынау сөйләшүләре узарга чакырабыз.Белән. Михалкова

2019 елның 7 июне, җомга

Күчмә кабул итү комиссиясе кысаларында Удмурт Республикасы актерлары һәм иҗат югары уку йортларының чыгарылыш курсларында укучылар өчен драма театрының пластик чагылышы буенча мастер-класс узачак.

Тимченко фонды ярдәмендә гамәлгә ашырыла торган кабул итү кампаниясе дүртенче ел рәттән уздырыла һәм «актерлык осталыгы»юнәлеше буенча Россия төбәкләреннән абитуриентлар сайлап алуга юнәлдерелгән. Укырга керүчеләргә югары профильле һөнәри белем бирү (яки иҗади вузларның соңгы курс студентлары), Театр һәм кино өлкәсендә эшләү тәҗрибәсе һәм 35 яшькә кадәрле булу мәҗбүри шарт булып тора.

Кабул итү комиссиясе составына Ижевск шәһәрендә керде:

педагог, Россия Федерациясенең халык артисты, Авангард Леонтьев Дәүләт премиясе лауреаты;
режиссер-хореограф, педагог Сергей Землянский;
Академиянең беренче проректоры вазыйфаларын вакытлыча башкаручы, РФ атказанган сәнгать эшлеклесе, сәнгать белеме кандидаты Игорь Беляев.
Кабул итү комиссиясе 16 майда (пәнҗешәмбе) Удмуртия дәүләт филармониясенең Кече залында 12:30 сәгатьтә түбәндәге адрес буенча эшләячәк: Ижевск шәһәре, Пушкин урамы, 245

Абитуриентларны сайлап алу әңгәмә форматында узачак, аңа таләпләр академия сайтында җентекләп язылган. Укырга керү өчен тәкъдим ителгән абитуриентлар йомгаклау (финал) сайлап алуны узу өчен Мәскәүгә чакырылачак. Сайлап алу кастингында катнашучыларның барысы да академиянең иҗат белгечләре базасына кертеләчәк.

Елена һәм Геннадий Тимченколарның Хәйрия фонды өчен талантлы кинематографистларга ярдәм итү төбәкләрне мәдәният чаралары белән үстерүгә һәм бөтен ил халкының мәдәни кыйммәтләргә һәм иҗади потенциалын үстерү мөмкинлекләренә тигез үтеп керүен тәэмин итүгә юнәлдерелгән үз стратегиясен гамәлгә ашыруда мөһим өлеш булып тора.

Академиягә конкурс нигезендә кабул итү февральдә алып барыла һәм 2019 елның августына кадәр дәвам итәчәк.

Ижауда әңгәмәгә язылу:

укытуга гариза бирү юлы белән академиянең рәсми сайты аша башкарыла. Анкета-онлайн тутырырга яки форматтагы анкета алырга кирәк .DOCX, ә аннары, ответив сорауларына анкета, выслать аны электрон адрес: region@academynsm.ru «региональ сайлап алу турында катнашам " дигән тамга белән.
Ижауда Сергей Землянскийның мастер-классына язылу:

Теркәлү буенча мастер-класска керү ирекле - теркәлү өчен сылтама - https://forms.gle/9qwr4zfvwznw7n9

Мастер-классны үткәрү датасы һәм вакыты: 16 май, 12: 30дан 14: 30 сәгатькә кадәр

Үткәрү урыны: Ижевск шәһәре, Пушкин урамы, 245 йорт (Удмурт дәүләт филармониясенең балет классы)

Белешмә мәгълүмат:

Кинематография һәм театр сәнгате академиясе Белән. Михалкова-кино һәм театр сәнгате өлкәсендә яңа компетенцияләрне үзләштерү максаты белән квалификация кысаларында актерларны, кинорежиссерларны, продюсерларны һөнәри яңадан әзерләү программасын гамәлгә ашыручы уникаль уку йорты. Учреждениенең максаты-кинематография, театр сәнгате өлкәсендә белгечләрнең күнекмәләрен камилләштерү, индустриянең югары класслы һәм универсаль профессионалларын әзерләү, танылган кино һәм театр осталары һәм яшь актерлар, режиссерлар, продюсерлар арасында иҗади тәҗрибә алмашу. Академиянең рәсми сайты www.academynsm.ru

Академиясе Н.Белән. Михалкова социаль челтәрләрдә:

Facebook: https://www.facebook.com/academyNSM

Instagram: https://www.instagram.com/academynsm/

Kontakte: https://vk.com/academynsm

Безнең Telegram-academynsm каналына имза салыгыз – академия тормышындагы иң актуаль вакыйгаларны беренче булып таныгыз. @Белән. Михалкова!

Елена һәм Геннадий Тимченконың хәйрия фонды-Россиядә иң зур гаилә фондларының берсе. Тимченко гаиләсе хәйрия белән 25 елдан артык шөгыльләнә. Озак сроклы тотрыклы нәтиҗәләргә ирешү өчен 2010 елда Тимченко фонды булдырылды.

Фонд эшчәнлеге актив озын гомерлелеккә ярдәм итүгә, профессиональ булмаган балалар спортын үстерүгә, социаль ятимлек проблемасын хәл итүгә, төбәкләрне мәдәният чаралары белән үстерүгә юнәлдерелгән.

Без Россиядә өлкән яшьтәге кешеләрнең тормыш сыйфатын системалы үзгәртү аша җәмгыятьнең өлкән буынга мөнәсәбәтен үзгәртәбез. Барлык балалар өчен дә гаиләдә яшәргә һәм тәрбияләнергә шартлар тудырабыз.

Без балалар спортын яшькә, физик һәм финанс мөмкинлекләренә һәм яшәү урыннарына бәйсез рәвештә эшлибез.

Тирәнлектә аларга ярдәм итәргә һәм аларны үстерү өчен шартлар тудырырга кирәк булган ресурслар һәм талантлар бар дип ышанабыз. Кече территорияләрдә» Социомәдәни үсеш үзәкләре " барлыкка килүгә ярдәм итәбез.

Фонд хуплый кешеләр меняющих к иң яхшы тормыш һәм дөнья тирәсендә үзен.

www.timchenkofoundation.org

Өстәмә мәгълүмат һәм ММЧ аккредитацияләү:

pressa@academynsm.ru

Софья Дмитрий Кызы Архипова,