Татарстанлыларны Татарстанда инвестицион эшчәнлек турында YouTube-каналга язылырга чакыралар

2019 елның 12 октябре, шимбә

Татарстан Республикасының инвестицион үсеш агентлыгы татарстанлыларны республикада инвестицион эшчәнлек турында YouTube-каналына язылырга чакыра.

Ресурста агентлык тарафыннан үткәрелә торган чаралар, шул исәптән ел саен үткәрелә торган «Россия – Ислам дөньясы: KazanSummit» Халыкара икътисади саммитын, Татарстан Республикасының Инвесторлар клубы утырышын, Татарстан Республикасының алдынгы бөтендөнья конгресс-күргәзмә чараларында стендлар эшен дә кертеп, эксклюзив видео урнаштырыла. Канал Татарстанның инвестицион эшчәнлеге вәкилләренең видео-җыю урыны булып тора, алар арасында махсус икътисади зоналар, социаль-икътисади үсеш территорияләре, сәнәгать парклары һәм мәйданчыклары, шулай ук республиканың социаль-икътисади үсешен күрсәтүче роликлар бар.

Видео берничә телдә, шул исәптән рус, инглиз, төрек, француз, алман, кытай, Япон, гарәп телләрендә дә, ачык.