Сораштыру: "халыкның милли проектларны тормышка ашырудан канәгатьлек дәрәҗәсе "

2023 елның 1 июне, пәнҗешәмбе
Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы сезгә агымдагы елның 21 мартыннан 26 декабренә кадәр «халыкның милли проектларны гамәлгә ашырудан канәгатьлек дәрәҗәсе»дигән социологик тикшеренү үткәрү турында хәбәр итә. Сораштыру республикада милли проектларны гамәлгә ашырудан халыкның мәгълүматлылыгын һәм канәгатьлеген өйрәнү максатыннан үткәрелә. Шулай ук Сезнең игътибарыгызны, квартал саен сораштыру нәтиҗәләренең уртача кисүе гамәлгә ашырылачагына юнәлтәбез. Алынган мәгълүматлар Россия Федерациясе Президентының Идел буе федераль округындагы вәкаләтле вәкиле каршындагы Совет утырышы протоколының 5.1 пунктын үтәү өчен материалларны квартал саен әзерләгәндә исәпкә алыначак 09.12.2023 №2 Социологик тикшеренү дәүләт һәм муниципаль хезмәтләрнең бердәм порталының кире элемтә платформасында урнаштырылган онлайн-сораштыру үткәрү юлы белән башкарыла. Сораштыруны барлык муниципаль районнарның һәм шәһәр округларының рәсми сайтларында урнаштырылган сылтама буенча үтәргә мөмкин. Минем киләчәгем (https://pos.gosuslugi.ru/lkp/polls/354396/) буенча. Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгының контактлы затлары: бүлек башлыгы Мостафина Резеда Ринат кызы, тел. 524-90-08, электрон почта: Mustafina.R@tatar.ru.