Мәктәп укучыларының Инглиз теле буенча «Олимпка юл» республика олимпиадасы призерлары.

2023 елның 20 гыйнвары, җомга
Районыбызның өч укучысы Инглиз теле буенча «Олимпка юл» республика олимпиадасының йомгаклау этабы призерлары булды. Районыбызның җиңүләр копилкасына призлы урыннарны Уланов Ярослав һәм Вдовин Кирилл, Иске Тимошкино урта мәктәбенең 8 һәм 10 сыйныф укучылары һәм Еремеева Полина, 3 нче Аксубай урта мәктәбенең 8 класс укучысы алып килде. Инглиз теле укытучылары Игнатьева Любовь Ильинична (Иске Тимошкино урта мәктәбе) һәм Кандалина Людмила Геннадьевна (3 нче Аксубай урта мәктәбе) укучылары белән горурлана алалар! Укучыларны һәм аларны әзерләгән педагогларны бу лаеклы җиңүләре белән котлыйбыз һәм аларга киләчәктә дә уңышлар телибез!